evdenkacmak
31-07-18 1 Hits

Bir kızın rızasıyla kaçması evden kaçmak durumu çok ilginçtir. Eğer reşitse zaten evden kaçmak durumu oluşmaz. 18 yaşından küçükse rızası olması sadece alacağınız cezayı azaltır çünkü şikayetçi olması gereken kız olmuyor kızın anne babası şikayetçiyim derse ceza alıyorsunuz. Özellikle eğer kız 15 yaşını bitirmemişse işte o zaman rıza filan olmuyor tonla ceza alıyorsunuz.

reşit olmadan kaçmak
Reşit olmadan evden kaçmak mümkün değildir. Evden kaçmak durumlarında aileniz polise gider ve çocuğumuz 18 den küçük ve evden kaçmak istiyorum dediğinde en geç 48 saat içinde bazı durumlarda ise hemen aranma çıkarılır ve yüz tanıma sistemi olan mobeseler düştüğünüz anda yakalanıp ailenize teslim edilirsiniz.

  Send Message

Related ads

home decorating tips for small spaces

Easy Decorating Ideas to Make Over a Room in a Day ... wallpaper, paint or colorful accents can make such a big difference in your home and you can avoid home decorating mistakes with home decorating tips for small spaces .

It’s not exclusively unsophisticated

It’s not entirely clear why chalky Americans who combustible in rural areas are http://bez-hemoroidow.pl/ moribund at higher rates from these factors, Woolf and Aron say. But experts deliver suggested that commercial hardships, the crack of shire…

Report this ad